П`ятниця
26.02.2021
01:26
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Красноградський ДНЗ (ясла-садок) №17
Головна Реєстрація Вхід
Група "КАПІТОШКА"3 »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Старша група № 3
"КАПІТОШКА"

Вихователі:

Помічник вихователя

БЕЗУГЛОВА
Ольга
Іванівна

Педагогічний стаж
19 років

"спеціаліст другої категорії"

вихователь-методист

ПУГАЧ
Наталія Олександрівна

Педагогічний стаж
4 роки

 

ДОЛЖЕНКОВА
Інна
Леонідівна

08 квітня 2019

     Під час театральної діяльності діти із задоволенням переглядали та приймали участь у інсценізації казки «Теремок».

04 квітня 2019

       На занятті з логіко-математичного розвитку «Числа від 1 до 10» діти ознайомилися з поняттям «десяток», закріплювали знання про число 10, вчились визначати склад числа з двох менших та вправлялися у вмінні порівнювати множини.

02 квітня 2019

     Під час заняття з ознайомлення із природним довкіллям «Птахи навесні» діти закріпили знання про весняні зміни у світі птахів, узагальнили та систематизували знання про перелітних птахів.

 

01 квітня 2019

     Під час спостереження за тюльпанами діти вчились розрізняти паростки весняних квітів за зовнішнім виглядом, розширювали уявлення про квіткові рослини навесні.

29 березня 2019

     Під час реалізації проекту" Сміття Землі не личить" діти ознайомились з проблемою забруднення навколишнього довкілля, з правилами поводження з побутовим сміттям та отримали знання про переробку і сортування сміття.

25 березня 2019

     Впродовж реалізації проекту" Сміття Землі не личить" відбулася дидактична гра "Посортуй сміття", під час якої діти приймали участь в експерименті з виготовлення картону із непотрібного паперу (розмальовок).

22 березня 2019

     На занятті із ознайомлення з соцiумом «Транспорт та екологія» діти закріпили знання про різні види транспорту, познайомились з екологічним транспортом та необхідністю охорони довкілля від забруднення транспортними відходами.

21 березня 2019

     Під час заняття з ознайомлення із природним довкіллям «Перші весняні квіти» діти поглибили свої знання про весняні квіти, зміни в природі, що відбуваються ранньої весняної пори та дізнались про необхідність охорони ранньоквітучих рослин.

20 березня 2019

     Свято Щастя за участю гостя - Кіндерсюрприза, а також святкове селфі.

19 березня 2019

     На занятті з ознайомлення із соціумом «Всі професії ми знаємо і їх працю поважаємо» діти розширили свої знання про те, що люди різних професій працюють для загального добра та закріпили знаряддя праці, які необхідні для кожної професії.

15 березня 2019

       На контрольному занятті з логіко-математичного розвитку діти вправлялися у порядковій та кількісній лічбі, у формуванні числового ряду в межах 10, у вмінні знаходити суміжні числа та знанні днів тижня.

 

12 березня 2019

Трудова діяльність навесні
«Очищення
майданчику від опалого гілля»

     З метою виховання бажання колективно облагороджувати свою ділянку, розвитку працелюбності, бажання допомагати дорослим діти вчилися працювати спільно та отримувати радість від виконаної праці та її результату.

25 лютого 2019

       Під час заняття з ознайомлення із природним довкіллям «Пташиний світ взимку» діти закріплювали зимуючих пташок рідного краю: зовнішній вигляд, поведінку, харчування.

12 лютого 2019

      На інтегрованому занятті з розвитку мовлення та ознайомлення із соціумом «Збережемо усе прекрасне на планеті» діти продовжили знайомитися з планетою Земля, закріпили знання про природне середовище,необхідність його збереження та охорони, вправлялися у складанні творчих розповідей.

11 лютого 2019

      На занятті з ознайомлення із соціумом «Хто з чистотою дружить – той ніколи не тужить» діти вчились дотримуватись чистоти та розвивали свої культурно-гігієнічні навички.

08 лютого 2019

     На підсумковому занятті-вікторині з ознайомлення із соціумом «Знавці космосу» за темою блоку «Я і Всесвіт» діти вчилися розв’язувати проблемні та творчі завдання за даною темою, закріплювали вміння розмовляти повними реченнями.

07 лютого 2019

     Під час спостереження за годівничкою для зимуючих пташок діти вчились розрізняти птахів за оперенням, розміром, звичками, розширювали уявлення про зимуючий птахів, види корму та розширили словник з даної теми.

06 лютого 2019

     Під час заняття з аплікації «Космічний зореліт» діти розширили знання про космос, вчились передавати форму ракети, застосовуючи прийом симетричного вирізування з паперу, різні планети, зірки, користуючись шаблоном, закріпили вміння розташування предметів по всьому периметру листа.

04 лютого 2019

     Під час сюжетно-рольової гри «Лікарня» діти вчились самостійно розвивати сюжет гри, виконували ігрові дії відповідно з загальним ігровим задумом та закріплювали вміння самостійно підбирати і правильно користуватися атрибутами гри, використовуючи предмети-заступники.

 
 

30 січня 2019

      Під час заняття з ознайомлення із природним довкіллям «Де живуть вітаміни?» діти познайомилися з вітамінами груп А і В, навчалися дбати про своє здоров’я і правильно харчуватися, отримали уявлення про потребу вітамінів в організмі людини та про корисні продукти, в яких вони є.

24 січня 2019

     На занятті з навчання елементів грамоти «Склади вивчаємо та їх читаємо» діти ознайомилися з поняттям «склад», вчилися поділяти двоскладові слова на склади, читали закриті склади, вправлялися у вмінні виконувати звуковий аналіз слів та вмінні розрізняти голосні, тверді та м’які приголосні звуки.

18 січня 2019

Зимонько-снігурочко,
Наша білогрудочко,
Не верти хвостом,
А труси тихесенько,
Рівненько, гладесенько
Срібненьким сніжком.
Ми повибігаємо,
Снігу накачаємо
Купу за садком.

09 січня 2019

Спостереження за кімнатними рослинами

Під час спостереження за кімнатними рослинами у куточку природи діти розширили знання про рослинний світ, про значення кімнатних рослин у житті лю­дини, вчилися розрізняти кімнатні рослини за зовнішніми ознаками та закріпили вміння правильно доглядати за квітами і милуватися дивом квітування деяких з них.

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Архів записів

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites